Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosok! Ti, hogy jutottatok...

Orvosok! Ti, hogy jutottatok be az egyetemre?

Figyelt kérdés

Arra, gondolok, hogy ki, hogy hozta össze a kellő pontszámot. Mennyi pont kellett, melyik egyetemre vettek fel és az állam fizeti a sulit vagy nektek kell?


Így gondolom PL.: Biosz emelt: 96% +40 pont (mert emelt)

Kémia: 95%

Nyelvvizsga: 28 pont

Összpont: 450 pont (434 kellett)

Egyetem: Semmelweis

Állam fizeti


Kb. így értem, de nem fontos pont így!


Köszi


2011. nov. 1. 23:31
 1/3 King of Reptoids ***** válasza:
Az már régen volt. A 120 pontos rendszerben 60 a hozott volt, de akkora szint volt, hogy majdnem tökéletesre írt felvételi, ami nem olyan béna volt mint manapság, kétszerese volt. Nyelvvizsga 2 pont volt :D
2011. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosi hat éves. Hat évvel ezelőtt még nem ilyen volt a rendszer. Akik meg már szakorvosok, azok még felvételiztek az egyetemnél...

Szóval nem jó a kérdés. Inkább azokhoz kellene szólnia, akik most járnak egyetemre.

Egyébként én 95%-os biosz emelttel, 91%-s közép fizikával, 95%-os érettségi átlaggal és két középszintű nyelvvizsgával jutottam be.

2011. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Összesen 461 potom volt és államira járok Szegedre.
2011. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!