Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Ti hogyan, milyen...

Orvosisok! Ti hogyan, milyen eredményekkel jutottatok be az egyetemre? Minden összejött az érettségin vagy voltak dolgok, amiket elszúrtatok, figyelmetlenek voltatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, kompenzáltátok szóbelivel? Csalódtatok pozitívan vagy negatívan a javító tanárban? Mit vártatok és ahhoz képest milyen eredménnyel érettségiztetek?
2011. máj. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Biosz emelt: 82% - az írásbeli egyöntetűen mindenki szerint nehéz volt (tavaly érettségiztem), a szóbelim viszont max pontos lett.

Fizika közép: 83% - sose voltam belőle egy agytröszt, és az írásbelin elkövettem néhány buta hibát. A szóbeli max pontjával felhúztam, tanárom is meglepően rendes volt.

A többi érettségim 90% feletti lett, és volt 2 nyelvvizsgám.

Felvettek, szóval egy szavam sincs:P

2011. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biosz emelt 95%, fizika közép 91%. De nem dupláztam:)

És volt/van két középfokú nyelvvizsgám.

A fizika írásbelit elszúrtam egy kicsit (mármint ahhoz képest, hogy az előző évi érettségiket könnyebben jobbra meg tudtam oldani), de a szóbelivel sikerült javítani.

Az emeltről nincsenek rossz tapasztalataim. A vizsgáztatók rendesek voltak nagyon, még azokból is megpróbálták a legtöbb dolgot kiszedni, akik nem voltak a toppon...:D

Lényegesen jobb eredménnyel zártam az érettségit, mint gondoltam.

2011. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit elkeseredtem, mivel úgy néz ki a kémiám 80-90% közötti lesz, a biológiám (emelt) viszont maximum 80, de lehet, hogy 70 és 80% között. Én most keményen elkezdek tanulni, a szóbelire, hogy az max. pontos legyen és 80 fölé húzzam. + 80 pontom megvan, az biztos, bizonyítványból is a max, és az érettségik átlaga 80 és 90 között lesz. Ugye van esélyem, még így is hogy nem sikerült minden érettségim 90 fölé? (vidékre jelentkeztem)
2011. máj. 14. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, csak húzz bele. Nagyon rosszakat hallottam az idei emelt bioszról és a közép kémiáról is.
2011. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, most ezerrel tanulok szóbelire! Még esetleg orvosisok? :)
2011. máj. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!