Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb a nőgyógyász...

Melyik a rosszabb a nőgyógyászat a nőknek vagy az urulogus a férfiaknak?

Figyelt kérdés
nem tudom eldőntenni hogy az a rossz hogy a nők széteszik a lábukat egy idegen férfinak és nyúlkál benne vagy az hogy a férfinak ki kell raknija egy idegen nőnek és piszkálgatja?
2011. nov. 5. 08:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
25%
bocs, de hülye vagy
2011. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok,olyan nagy baj ez?
2011. nov. 5. 08:56
 3/41 anonim ***** válasza:
39%
és az fel sem merült benned, hogy van női nőgyógyász meg férfi urológus is?
2011. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
23%

Fura kérdés tényleg... Hogy jutnak ilyenek az eszedbe?... Vagy csak ennyire unatkozol. Szerintem fiú vagy, igazam van?!

Szerintem egy nőnek elviselhetőbb, mert ők tudják, hogy minden nőnek el kell menni nőgyógyászatra az egészségük érdekében, de a férfiak nem hiszem, hogy rendszeresen járnak urulógushoz, pláne nem rendszeresen. Az urológia nem tudom milyen, de a nőgyógyászaton sem percekig vizsgál az orvos, csupán pár másodpercről van szó.

2011. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%

különben sem egy IDEGENNEK mutatod meg magad, hanem az ORVOSODNAK

az meg egy bizalmi viszony

2011. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
Elírtam: urulógia, bocs
2011. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
nő vagyok 20 éves még nem jártam nőgyógyásznál de a napokba muszáj elmennem, és lehet hogy fura a kérdés de csak kíváncsí voltam mert a barátom állandóan azon van hogy menyek el és mindig felteszem neki ezt a kérdést de ő mindig azt monja hogy mit félek tőle és azt is mondta hogyha nem megyek el SZERDÁIG! akkor szakít velem :(
2011. nov. 5. 09:22
 8/41 anonim ***** válasza:
9%

igaza van

ha 20 éves korodig nem mentél el nőgyógyászhoz, az igénytelenség

2011. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
10%

A barátod csak jót akar! Én 21 voltam, mikor először mentem el nőgyógyászhoz már 21 hetes terhes voltam. Én is be voltam tojva, de nem csinál semmit. Bemész levetkőzöl egy fülkében, felfekszel az ílyen székes ágyszerű vizsgálóra, felteszed a lábaid arra a vasra és megvizsgál, pár másodperc az egész, gondolom vesz egy kenetet, ami szintén nem fáj. Mint a fülpálca, és elküldik, és megmondják, hogy nincs bajod. Ha a barátoddal nem védekeztek, akkor igaza van, hogy elhagyna, mert tudni szeretné biztosra, hogy egészséges vagy e...?!

Ugye megérted!

Menj el, észre sem fogod venni. :)

2011. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
a 08:58-as voltam, és az előző
2011. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!