Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A roma emberek miért beszélnek...

A roma emberek miért beszélnek úgy, mintha be lenne dugulva az orruk?

Figyelt kérdés
Valami anatómiai oka lehet?
2011. nov. 5. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

miért kötnek bele az élő fába is?

miért nézik le a magyarokat?

anatómiai ok, igen, a vérükben van, mert cigányok.

2011. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

ha egyszer a magyar meg okot ad,h belekössenek...

ott a sok fajgyűlölő, fekete bakancs, fehér fűző...és még csodálkoznak,h megverik őket... miért?

Vállalta az öltözködésével,h igen, ő utálja őket, MINDEGYIKET! Oké, tényleg a nagy átlag olyan...amilyen, de van kivétel! Erre még senki sem gondolt? Ott pedig ahol van kivétel, nem lehet általánosítani, és mindenkit elítélni.

Nem kell velük foglalkozni, nem kell cigányozni, meg okot adni rá,h baj történjen, Érdekes,h aki nem vet egy rossz pillantást sem meg nem jelzi,h utálja azt a "fajt" akk nem is kötnek beléjük... erről ennyit

Am meg igen, gondolom,h náluk ez olyan mint pl a Salgótarjániaknál...

Persze nem mindegy beszél úgy, sztem csak az a bunkóbb fajtája...én eddig így vettem észre.

2011. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én arra tippelnék, hogy ezt hallják többségében otthon. Pl kutatók csináltak egy kísérletet, ott az derült ki, hogy a csecsemők későbbi beszédtechnikája, hanglejtése asszimilálódik a környezethez. Meg ugye a genetika. Déli országokban például sokkal mélyebb átlagban a nők hangja.
2011. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. válaszoló!

Teljesen átlagos, nem kihívóan öltözködő nő vagyok. Egymagamban álltam a buszmegállóban, amikoris jött egy roma biciklis, és különböző trágárságokat kezdett kiabálni nekem. Csak álltam, nem hiszem, hogy bármi oka lett volna erre...

2011. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

"Tezsvírém', Adzsá' mán' égy' cigáréttát'! Ádzsá' mán' mégégyet a spánomnák' ís'! Ákkó' párászt' pákollyákí!"


Ilyen elő nem fordulna, biztosan a magyar "paraszt" a hibás, a szegény megfélemlített kanadába menekülő cigányok csak véletleül kerültek oda.... igen, mindig a magyar a hibás... persze...

2011. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

(2.vok)Na én még ilyen esettel nem találkoztam, hát erre nem tudom mit mondjak. Csúnyákat mondott?

Azt milliószor tapasztaltam én is már,h beszólogatnak, de nem úgy... h rossz értelemben, hanem hát, ha nekik tetszik egy nő, akk elég nyilvánosan véleményt nyilvánítanak...általában. Ami persze lehet idegesítő, meg zavarba ejtő. De olyan nálam még eddig nem volt,h rosszat mondtak volna. Hát... nem kell velük foglalkozni, bunkók voltak. :S

2011. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé nyomatékosan kifejtette, hogy mit csinálna velem és hogy mennyire. Lábszárközépig érő télikabát, kapucni a fejemen... még azt sem mondhatom, hogy kihívó voltam. Utólag röhögök rajta, még jó, hogy nem hallotta senki. De akkor ott, annyira nem élveztem.
2011. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

persze,h nem mindig a magyar a hibás...

de mikor az,akk nem képesek elismreni, és az olyanokra gondolok akik kihangsúlyozzák,h nem bírják őket, hát akk sztem nincs értelme utánna meg pampogni,h jaj a büd*s v*gány nekem jött. Hát ha engem éget nyílvánosan egy magyar akk sztem az a normális ha az ember megvédi magát, csak ki hogyan...

Mindegy h cigány ad okot magyarnak, vagy magyar cigánynak ugyan az történik, beszóltál... leanyáztál, le****tál? 2 variáció van: vagy visszaszól csúnyán a másik, vagy odamegy bever egyet, vagy normálisa leálítja, hát ki hogyan... :S

2011. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

hát elhiszem h nem élezted

én is mindig hülyén érzem magam az ilyeneknél, de nem tehetünk ellenük, most nem mehetek oda megverni (nőként simán leverne nyílván) mást meg nem fogok ráuszítani mert mint tudjuk, akk összeállnak és mindjárt lesznek vagy 20-an ...nem akarok bajt.

2011. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves 2.te melyik országban élsz? mindenkit betámadnak ha többen vannak.
2011. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!