Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sampont vagy készítmény...

Milyen sampont vagy készítményt javasoltok korpás fejbőrre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden drága korpa ellenes shampon csak egy darabig használ, azután a korpa visszatét. Így van ez kitalálva. Márkaneveket most nem mondanék, úgyis ismered őket. Próbáld meg inkább almaecetes vizzel az utolsó öblítést. A szaga elmegy egy-kettőre, nem kell tartanod tőle.
2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam az almaecetes öblítést, de nálam nagyon is megmaradt a szag és egy idő után rettenetes /sajnos közel van az orrom a fejemhez :/ Én a Nizoralt szoktam használni, csak az vált be. Tény, nem olcsó, de nem kell minden mosásnál használni.
2011. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoocox válasza:

Már írtam több helyre is. Én is kipróbáltam mindenféle drága csodaszert a patikáig bezárólag (kénes, teafa, stb),de mindig visszatért. Teljesen el voltam keseredve. Hullott a korpa, és hetente kétszer-háromszor kellett hajat mosnom.

De megtaláltam a megoldást a neten. Tök egyszerű. Nem korpás, nem tért vissza már több mint fél éve. Másfél hetente mosok hajat. Vettünk a DM-ben olcsó (700 ft / 3 db) természetes anyagokból álló szappant, és ezzel mosom a hajam. Vizes öblítés után pedig (1 dl 10%-os sima ecet + 4 dl víz)ecetes vízzel öblítek, majd törölköző. Szemedbe ne menjen azért. Pár alkalom után már szépen javulnia kell. Érdemes megpróbálnod.

2011. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, ezt én is kipróbálom :)

/második/

2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kössz!
2011. nov. 7. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:pontosabban melyik az a szappan amit a dm-ben vettél?mi a neve vagy a márkája?
2011. nov. 8. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Baba sampon. Én jonhsons használok. Nekem bevált, meg annak az 5-6 embernek is akinek ajánlottam. És sokkal olcsóbb mint valami gyógyszertári lötty.
2011. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zoocox válasza:
A szappan márkáját direkt nem írtam. A reklám miatt. Kérdésedre a válasz: Dalli. Azt hiszem 3 db szappan van egy csomagban. Lehet, hogy máshol is be lehet szerezni. Pl Rozmár. Bocsánat :) Rossmann. Nem is ez a fontos szerintem, hanem az, hogy természetes összetevőkből álljon és ne tartalmazzon ásványi olajokat (habzó anyagokat pl. SLS azaz Sodium Lauryl Sulfate) stb.
2011. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!