Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A migrénes fejfájás általában...

A migrénes fejfájás általában meddig tart? Ha elmúlik idővell újból jelentkezik?

Figyelt kérdés

2011. nov. 7. 14:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

de van mit köszönnöm,jólesik :)))

hát eléggé ijesztő amit igy leirtál:S

remélem nekem hamarosan jobb lesz.. :/

én amiatt szomorkodok,hogy nemtudok bulizni járni,nemtudok annyit kikapcsolodni,legtöbbet itthob ülök mióta beteg vagyok:S

igen az orvosok hozzáállása semmi,de ha ők érzenék azt amit én érzek akkor... áhh. :D

majd irok holnap este,hogy mit mondott a doki://

énis nagyon kiváncsi vagyok:D

és köszönömköszönömköszönöm :D

2011. dec. 11. 20:14
 12/16 A kérdező kommentje:

tegnap neurologus ... MRI vizsgálatra küldött... ennek időpontja:2012.02.18. -.-

ugyanis nemtudja mi bajom van.

most kaptam gyógyszert gyengeség,fejfájás,szédülésre.

de ez már röhejes,ami itt zajlik.

csak gondoltam megirom...

2011. dec. 13. 15:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy írtál. Már vártam. Azért is néztem most fel. Két hónap az még nagyon hosszú idő, talán jobb lett volna, ha befektet, mert akkor 2-3 napon belül megcsinálják. Kellene egy nagyon jó háziorvos, aki addig nem nyugszik, míg be nem kerülsz egy alapos kivizsgálásra. Én nagyon-nagyon bízom benne, hogy rendbe fogsz jönni. Csak hát, ahogy írod, ez így valóban nem élet, hogy csak ülsz, nem tudsz eljárni szórakozni a barátaiddal, néha suliba sem... :( Nem tudom, mennyi idős vagy, én nagyon fiatalnak tippellek, kb. középiskolásnak. De lehet, hogy tévedek. És pont a legszebb időszakodat keseríti meg ez a fejfájás. Most már több mint egy hete kínlódok én is, de legalább tudom, hogy mi a baj. És ez sokat számít. Nem tudom, a fejfájáson, szédülésen, gyengeségen kívül tapasztaltál-e vmi mást, hányást, beszéd-vagy mozgáskoordinációs zavarokat, egyéb idegrendszeri tüneteket. Ezek azok, amik komolyabb elváltozásokra utalnak, de ezt a neurológus rögtön látja, ha alaposan megvizsgál. Őszintén remélem, hogy nem voltak veled ilyenek. Ez is bőven sok neked, ami van. Nagyon, nagyon drukkolok, hogy MRI-n ne legyen semmi, ha pedig mégis, akkor olyasmi, amit komolyabb beavatkozások nélkül rendbe lehet hozni. Addig pedig írj nyugodtan, bármikor, bármiről, más úgysem nagyon jár ide, ahogy elnézem. És vigyázz magadra nagyon!
2011. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

karácsonykor megint rosszul voltam hát mért is e pont téli szünetbe://

anyu már nem bírta elnézni hogy nem tudtam felkelni annyira rosszul voltam(szédültem)

egyik ismerösünknek az ismeröse az MRInél dolgozik... elöbbre hozatta nekem az időpontomat:D:D

jan.14én megyek :)) ennyit az orvosokról-.-

hát igen középiskolás vagyok:)

sokmindent vesztettem a betegségem miatt 4hónap alatt...

szerelem,társasági élet... ilyenek:)

szilveszterkor jobban voltam picit és olyan jó volt barátokkal tölteni :))))*.*

hát kiderül hamarosan mibajom://

2012. jan. 5. 18:41
 15/16 anonim válasza:
A kérdés már nem mostani, de aztán végül is kiderült, hogy mi volt a baj? Most én is hasonló cipőben járok. :S
2015. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Huh már 8 éves ez a kérdés. Kicsi az esélye, hogy kapok választ, de azért megkérdezem. Mi volt a baj?
2020. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!