Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kellett nagy wc-znem,...

Ma kellett nagy wc-znem, viszont nem voltam olyan helyzetben, ahol wc lett volna, ezért 5 órán keresztül vissza kellett tartanom. Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2 órában már éreztem, hogy görcsöl a gyomrom, szúr a végbelemnél, és azt hittem, hogy szétrobbanok. Nagyon kellett már. Pont, hogy elértem a wc-re (kicsit OLYAN is lett a gatyám), és utána éreztem, hogy hogy megint elkezd szúrni ott a végbelemnél. Aztán elmúlt...van esély rá, hogy aranyerem vagy valami más nyavalyám lesz?

2011. nov. 7. 15:53
 1/7 Gress ***** válasza:
Nem hiszem,mondjuk nem értek hozzá...
2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél a biztonság kedvéért.
2011. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felesleges, semmi bajod nem lesz.

Ha rendszeresen visszatartod, attól viszont igen.


Nem tudom, mit csináltál egész nap, de nem hiszem, hogy van Magyarországnak olyan pontja, ahonnan csak 5 óra járásnyira van wc.

2011. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
áá szerintem semmi bajod nem lesz, csak úgy szólván elfáradt a beled. Nyomódott, feszült stb. Én már sokszor voltam így, sőt ha idegen helyen alszom, egyszerűen nem megy a nagy dolog és olyankor mindenféle bajom van. Az is gyakran megesik, hogy arra ébredek, hogy nagyon kell már pisilnem, feszül a hólyagom és utána szúr kicsit. Szóval én el tudom képzelni, hogy ha nincs semmi gond, ez a kellemetlen érzés hamarosan elmúlik.
2011. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:05 elméletben igaz amit írtál, a gyakorlatban meg rengeteg olyan szituációt fel tudnék sorolni, amikor nem jutsz wc közelébe.
2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nehogy ilyennel elmenj orvoshoz.:D:D:D Semmi bajod nem lesz.Nekem egyszer történt egy balesetem(nem akarom részletezni mert ciki:D) és 2 hétig nem tudtam wc-ni.Mondjuk nekem azóta sok problémám van ott lent szóval..N amindegy ennyitől semmi bajod nem lesz:D
2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

osztálykirándulásunk volt, egy erdőben...többször is megálltunk wc-zni, de akkor is csak a bokor számított illemhelyiségnek. és háát...ott elvégezni a nagydolgunkat elég ciki...még a pisilés az oké, de a sz@rás...


amúgy köszönöm a megnyugtató válaszokat!

2011. nov. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!