Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 +2 kismama vagyok. Kb. két...

38 +2 kismama vagyok. Kb. két hete összeszedtem egy jó kis torokfájást, köhögést, megfázást, amiböl elég nehéz kikecmeregni. Mivel az orromon keresztül alig kapok levegöt, hogy fogok így majd lélegezni szülésnél? Voltatok-e már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Már 2 hét alatt mindent kipróbáltam (hársfa tea, citrom, gözölés, tengerivizes orrspray stb.) de sajnos egyre rosszabb lett. Pénteken beutaltak az orr-fül-gégészhez, arc- és homloküreg gennyes, most várjuk a labor eredményeket.

Mivel azonban közeleg a kiírás, azon gondolkodom, hogy fog a légzéstechnika müködni, ha az ember nem kap levegöt? Adnak a kórházban valamit? Jóslóim már a 32. héttöl vannak, igaz most az utóbbi két hétben csak kevés. Nyákdugó még nem ment el, de a múlt héten egy nap nagyon sok folyásom volt.


2009. márc. 16. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sinupret cseppeket azonnal!

Arra is gondolj, ha a légzés technika működik is a körülötted fekvő újszülötteket sem szabad megfertőzni!!

Az én nyákdugóm a kórházban a vajúdás alatt a folyósón ment el. Én is így voltam de a cseppek használtak. Sajnos te csak próbálkozhatsz mint én vagy bejön,vagy nem, de valami remélem használni fog.

Vagy homeovox.

2009. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Mindenképpen kipróbálom!
2009. márc. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!