Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem erősödik meg, az...

Miért nem erősödik meg, az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és az arcomon csak "pelyhes" szőr van, itt-ott néhány erősebb szállal. Bátyám ilyen idős korában már rég borotválkozott. Esetleg más volna a hormon szintünk, nem tudom.
2011. nov. 8. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azokat a pihéket elkezded borotválni, meg fog erősődni. Ez nem tanács, csak vélemény, hidd el az sem öröm, ha valakinek olyan erős, hogy ha reggel megborotválkozik, az esti programhoz már nem megfelelő a megjelenése, mert úgy néz ki, mintha ápolatlan lenne.
2011. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a borotválástól erősödik a szőrzet. Próbáld ki, ne sajnáld levágni azt a pár pihetszőrt, az úgy is megnő újra, lehet hogy lassan, de majd azt is levágod, és aztán egyre csak erősödik.
2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen borotváltam, de nagyon nagyon lassan nő vissza, és ugyanolyan gyenge szőrzet képződött.
2011. nov. 8. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor lehet hormonális "probléma",a mennyiben ez problémának minősül.

Javaslom hogy járj el sportolni, és szexelj sokat, az növeli a tesztoszteron szintet. Ez komoly viccen kívül mondom:)

2011. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!