Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon font. Os lenne! . Mit...

Nagyon font. Os lenne! . Mit jelent az (a bőrgyógyászatnál) hogy előjegyzés nélkül? Itt ilyenkor be kell előre jelentkezni, vagy úgy is fogadnak ha csak úgy oda megyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:01
 1/4 TrükkösBélabá válasza:
Valószínüleg nem kell bejelentkezned mert az előjegyzés előzetes időpont egyeztetést jelent. Hívd fel a szerintem a rendelőt az a legegyszerűbb .
2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy holnap kellene mennem..és felhívni már ilyen későn nem akarom.
2011. nov. 8. 22:21
 3/4 TrükkösBélabá válasza:
Szerintem menj oda csak nem zavar el :)!
2011. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sürgős és nem várhat, akkor beszéld meg az asszisztenssel, hogy bár nem vagy bejelentkezve, de sürgős és nem várhat és neked jó, ha a rendelés végén is meg leszel vizsgálva. Lehet, hogy elküldenek, hogy "de be kell jelentkezni..", meg "már nem fér be...", de ha kivárod az utolsó beteget is, akkor be fognak engedni a végén. Csak ne lépj le.

Ha nem sürgős, akkor pedig bejelentkezés, lehet, hogy 3-4 nap múlva is tudnak időpontot adni.

Csak azt nem értem, hogy ha holnap kéne menned, az nem azt jelenti, hogy van időpontod? Kicsit zavaros.

2011. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!