Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leborotváltam egy anyajegyem...

Leborotváltam egy anyajegyem tetejét! Következmény?

Figyelt kérdés
Kicsi anyajegy volt, de akkoris... most jött le a var róla, és látszik az alja, az a kis kör, de a teteje nincs meg... lehet valami bajom ebből? Nem fog visszanőni mi?
2011. nov. 9. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Vissza már nem igen nő,de figyeld és ha bármilyen változást látsz rajta,akkor sürgőse bőrgyógyász!
2011. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
Nincs feltétlenül következménye, de lehet, hogy érdemes leszedetni, hogy a későbbiekben ez ne fordulhasson elő rendszeresen.
2011. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Virág6 ***** válasza:
Ha nem vérzik akkor nincs baj.A tesómnak vérzett,és a doki kivágta neki,mert elrákosodhat.
2011. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MINDENKÉPPEN orvoshoz kell vele fordulni. Apró sérülésekkel is.
2011. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. A legkisebb sérüléssel is, ami anyajegyet érint, sürgősen orvoshoz kell menni.


A rák kialakulása nem attól függ, vérzik-e a vágás.


Nem ijesztgetni akarlak, de a legegyszerűbb elfutni egy bőrgyógyászhoz, megmutatni, és akkor ő vagy leszedi, vagy azt mondja, nincs jelentősége az egésznek, évi kontroll kell és kész. Nem lenne megnyugtatóbb?

2011. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha azt mondja, hogy nem kell leszedni, akkor is szedesd le, akár másik dokival.
2011. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon picike anyajegyről van amúgy szó, 1 mm nagyságú max, és alig emelkedett ki a bőrömből
2011. nov. 9. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:
OK, de megéri a kockázat, hogy nagyon picinyke rák lesz belőle? Ugye nem?
2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 2 éve lejött egy balesetnél az egyik. Azt mondta a doki, ne is törődjek vele. Azóta visszanőtt, ugyan olyan lett! A vállamon volt, lezúzta az aszfalt.

2011. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!