Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miben tudnék segíteni barátomn...

Miben tudnék segíteni barátomnak, hogy rendbe jöjjön lelkileg? Miért akar ellökni magától, mikor tudja nagyon jól, hogy megbízhat bennem és bármiben szívesen segítek?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy barátomat az apja és bátyja 7 éve rendszeresen csesztették a nemi szerve méretei miatt, amivel különben nincs probléma, de barátomat ez akkor úgy megviselte hogy nem bír ellazulni szex közben és bevallotta nemrég hogy neki még sosem sikerült egy lánnyal sem orgazmust elérnie abból kifolyólag, hogy feszült mindig, egyébként sok problémája van, édesanyja volt az egyetlen aki nem ellene volt, vele beszélt meg mindent, de sajnos ő 3 éve meghalt, azóta barátomnak akármilyen gondja van, senkivel sem beszéli meg,egyedül nekem nyílt meg hétvégén és elmondott mindent ami bántja, beszéltünk is róla hogy szakember segítségére lenne szükség, amit próbálok intézni neki,mert van probléma a felfogásával/hozzáállásával bizonyos dolgokban. Viszont az a legnagyobb gond, hogy kérdeztem tőle hogy most hogy érzi magát hogy elmondta ezeket a dolgokat, és azt mondta hogy sokkal kellemetlenebbül érzi magát most mint előtte, és azt veszem rajta észre hogy kerülni akarja a társaságomat, azt mondja hogy nem ér rá találkozni/dolga van vagy kitalál valamit aztán meg kiderül hogy hazudott. Tudja hogy nem kell előttem rosszul éreznie magát, meg nagyon szeretnék segíteni rajta, de így nincs könnyű dolgom, egyszer azt akarja hogy vele legyek, máskor meg azt hogy inkább ne találkozzunk. Egyszerűen nem tudom hogy mihez kezdjek, mert tudom hogy abból nagy gond lehet ha nem beszéli ki azt ami bántja, már lehet hogy van is belőle baj, ezért szeretnék mellette lenni mindig ha szüksége van arra hogy valakivel kibeszéljen mindent, de most úgy látom hogy nagyon el akar lökni magától, és ha magára marad, csak rosszabb lesz a helyzete, ha valaki találkozott már hasonló problémával, kérem mondja el hogy mit lehetne tenni. köszönöm
2011. nov. 9. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, kicsit úgy hangzik, mintha az anyját helyettesítenéd.
2012. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!