Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mitől lehet?

Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy nagyon rosszul vagyok, az a tipikus másnaposság érzése, amikor szédülsz, hányingered van, hasmenésed van és úgy érzed magad, mint ha áthajtott volna rajtad egy úthenger. Namármost én tegnap sört ittam meg.. ennyitől nem rúgok be..viszont a haverom megkínált egy füves cigivel, nem nagyon akartam, de mivel még sose kóstoltam ezért beleszívtam kettő parányi slukkot, semmilyen hatása nem volt. Nemsokra rá hazajöttem, és amikor most nemrég felkeltem azthittem behalok olyan rosszul vagyok. Hányinger,szédülés,hasmenés.. Igaz kb. egy hete kerülget valami betegség. Lehet az ütött ki rajtam. De ha jól tudom, semmilyen betegségnek nem ilyen a mellékhatása, hogy másnaposságot érzel. Nem lehetséges, hogy attól a két kis parányi slukk fűtől lettem ennyire rosszul? Nem lesz semmi bajom? Előre is köszönöm a válaszokat. 20/F
2011. nov. 10. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
" Namármost én tegnap sört ittam meg.. " Bocsi ezt elrontottam, azt akartam írni, hogy 2 sört ittam.
2011. nov. 10. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé változatosan reagálnak az emberek a fűre. Azt is vedd figyelembe, hogy ha nem előtted ültette, szüretelte, szárította, tekerte, abban akármi lehetett.

A személyes véleményem az, hogy minél inkább egészséges valaki, annál szélsőségesebben reagál az ilyen káros hatásokra. Esetedben, ezt akár úgy is értheted, hogy eddig jól tartottad magad, és a szervezeted első körben a tudatodba akarja vésni, hogy ez neki nem kell.

2011. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kerülget valami betegség, ilyenkor, főleg ilyen változatos őszi időjárásban, szinte természetes. Ilyet csak a betegség nem csinál, de valószínűleg közrejátszott a rosszullétben.
2011. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm szépen ez megnyugtató :))
2011. nov. 10. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem.

Antal Péter r. zászlós

2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!