Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a hasam és az alatta lévő...

Ha a hasam és az alatta lévő rész oldalról jól kilátszik akkor lágyéki sérvem van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövét se, 183 cm magas vagyok 65 kilóval.

Oldalról a hasi és az ágyéki (köldök alatti és köldökkel együtti) rész felülről és oldalról is jól látszik. Néha (ritkán) szokott görcsölni a belem vagy a hasam (nem tudom pontosan) viszont ez sose tartott 1-2 percnél tovább....és mint mondtam ritka.


Emelésnél, hajolgatásnál nem fáj semmi sem.



18 éves vagyok, pontosabban 18/F . Lágyéki sérvem van ha ilyen durván kilátszik vagy egyszerűen ilyen a testalkatom a sok ülés miatt? (néha görnyedt ülés, de nem értem, ez összefügghet? mármint a testalkat)



ha behúzom a hasamat akkor csak a köldök alatti rész áll ki, vagyis az látszik oldalról inkább amikor behúzom a hasam. (A nemi szervig már nem megy le, legalábbis szerintem, látásom szerint)



Lágyéki sérvem van vagy ez normális?


2011. nov. 10. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:

*kövér se


Bocsánat az elgépelésekért.

2011. nov. 10. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy fotót, aztán majd eldöntjük mi, a Gyik önjelölt szakorvos bizottsága. :)
2011. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy....pontosan leírtam hogy néz ki...
2011. nov. 11. 06:29
 4/6 A kérdező kommentje:
illetve valamelyest a nemi szervig is lemegy......
2011. nov. 14. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, inkább az alkatod ilyen. Nekem volt lágyéksérven, amikor előjön a sérv - azaz pontosabban szólva a hasfalon átbújik az érintett bélszakasz -, az nagyon jól látszik.


Egyébként pedig nemigen számít (hacsak nem zavar téged nagyon szépészetileg), addig a pontig, amíg ki nem záródik. Azt pedig úgyis tudnád, mert az úgy fáj, hogy egy percet sem hagy nyugton és a fájdalom biztosan elzavar az orvoshoz. Jobb is, mert a kizáródott sérvet azonnal műteni kell - különben nem éri meg a másnapot az ember.


Ha ennyire félsz, miért nem mégy el a házidokihoz és mutatod meg neki?

2011. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Amúgy úgy tudtam h nem halálos :S
2011. nov. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!