Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? (Sürgős,...

Mi történik velem? (Sürgős, lent. )

Figyelt kérdés
Egész eddig minden rendben volt, lefeküdtem aludni rendesen, ahogy mindig, álmos voltam, majdnem el is aludtam, amikor hirtelen kiment az álom a szememből, és rettenetes lett a közérzetem. Fel kellett kelnem, mert nem bírok feküdni, szorít a tüdőm, nyom a gyomrom, és úgy általában nagyon rosszul érzem magam, mintha minden pillanatban elájulhatnék. Nincs lázam.
2011. nov. 11. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Pánikroham? Máskor is szokott ilyen rosszulléted lenni?

Mondjuk ha mellkasi fájdalmad és ájulásérzeted van,én nem ide irogatnék,hanem bemennék az ügyeletre,vagy kihivnám a mentőket,szivroham előjele is lehet akár,bár nem akarlak rémisztgetni.

2011. nov. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ettél nehéz kaját, vagy nem ittál teát, kávét, vagy energiaitalt vacsira?
2011. nov. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem ettem és ittam semmi különöset, minden úgy volt, mint máskor. A pulzusom nem volt magas, csak erősebb, mint szokott lenni. Még nem volt ilyen rohamom, de rákerestem a pánikrohamra, és lehet, hogy tényleg az volt. Nagy nyomás van rajtam mostanában, de eddig nem éreztem, hogy túlságosan megterhelne. :( Végül elmúlt éjjel nagy nehezen.
2011. nov. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!