Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta nem szűnő éjszakai...

Napok óta nem szűnő éjszakai (fulladó) köhögés ellen van valakinek tapasztalata, hogy mi válik be igazán?

Figyelt kérdés
Páromnak már 5 napja éjszakánként iszonyatos köhögési rohamai vannak, ami torokfájás után alakult ki! 2 napig az elején acc-t szedett, utána megpróbálkoztunk a rinnathiol tusso tablettával, már 2 napja a stodal szirupot szedi, és egyik sem segített! Főztem már neki hagymateát, hársfavirág teát, kiszellőztettem jól a szobát estére, hátha valamilyen asztma szerű rohama van, de semmi sem használ! Tüdőgyulladása biztosan nincs, mert kedden voltunk kontroll vizsgálaton a tüdőgondozóban légúti nyirokcsomó gyulladás miatt, és nem említették, hogy bármi baj lenne! Segítsetek, mert már 4 napja nem tudja szegény kipihenni magát, és a munkája miatt fontos lenne! Tudom orvos többet tudna segíteni, de sajnos a főnöke elég korlátolt, és megszólná, ha orvoshoz megy!
2011. nov. 11. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kedd óta simán lehet tüdőgyulladása.

2. Ha maradandó egészségkárosodása lesz, a főnöke max. kirúgja (mint használhatatlan munkaerőt), de nem fogja kárpótolni azért, mert az ő "kedvéért" nem ment orvoshoz. Ne már, hogy bármilyen munkahely fontosabb legyen, mint az egészsége!

2011. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a Dr. Theiss féle lándzsás utifűszirup szokott beválni köhögés ellen!
2011. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!