Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az igazi hologramos...

Melyik az igazi hologramos karkötő és mennyire lehet ezekben hinni?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam már róla, hogy ezek a karkötők csodát tesznek. Elvileg jó közérzetet biztosítanak, a szervezet egyensúlya kerül stb. Viszont a piacon rengeteg a hamisítvány, és nehéz eldönteni hogy melyik is az igazi.

Valami vélemény, ötlet hogy melyik a megbízható márka?


2011. nov. 11. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe: [link]
2011. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"ezek a karkötők csodát tesznek"


Az emberi butaság korlátoltság az nem csoda hanem szégyen!

2011. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én sem hittem az ilyen hülyeségekben, de nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél. Kaptam ajándékba barátnőmtől egy hologramos karkötőt. Előtte fel is vettem és rajtam is maradt. Esti zuhanynál sem vettem le, mert a vacak műanyag úgy sem ázik el, és én aki soha sem alszom 2,3, óránál többet, már aznap éjjel 5 órát aludtam. Azóta is végig alszom az éjszakát és napközben sem tud semmi felbosszantani. 15 év után békésen szundikálok néha még napközben is. Próbáld ki. Ha nem is használ, ártani nem árt.Kíváncsiságodat mindenesetre kielégíti.
2011. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5 perce mondzák az rtl hiradóban hogy szart se ér az egész, még az a szerencsés aki megkapja érte a kártérítést...
2011. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!