Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség kinézetben a...

Mi a különbség kinézetben a klórikus és a sima kamaszkori pattanás között?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Krónikus, akarod mondani? :)

Az, hogy a krónikus esetén sosem sima az arcbőröd, sima pattanás meg nem van, mert akkor nem lenne pattanás a neve.:)

A hormonszintek változásának a zsíranyagcserére való hatása miatt alakul ki a kamaszpattanás, ha innen nézzük, a folyamat krónikus, merthogy eltart egy ideig. De ez nem betegség, hanem állapot, amely magától megszűnik.

2009. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klórikus XD LOL
2009. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na már kezdetem megijedni, hogy én vagyok a hülye, hogy nem ismerek ilyen szót:D
2009. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én itt voltam amikor kiírták ezt a kérdést, én lehettem volna az első válaszoló, de úgy elszégyelltem magam én is, mert nem tudtam mit jelent a szó, hogy inkább nem válaszoltam :DD
2009. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző: dettó ugyanígy voltam én is!!:D sejtettem, hogy krónikus lesz az, de nem mertem válaszolni, nehogy hülyeének nézzenek:D
2009. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ti ennyire hülyének néztek?!

Elég diszlexiásnak kellene lennem ahhoz, hogy KRÓNIKUS helyett KLÓRIKUSt írjak!!!

Ezek szerint érthetőbb lett volna, ha KLÓRAKNÉT írok klórikus helyett, csak azért írtam így, mert magyarok vagyunk, és magyarul ez így van lefordítva, legalábbis amiket eddig találtam a neten róla, ott így is szerepelt.

Egy link:

[link]

2009. máj. 13. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Drága!

mi nem vagyunk bőrgyógyász szakorvosok, hogy ismernünk kelljen ilyen és ehhez hasonló szakszavakat. úgyhogy jugunkban állt félreérteni ezt a kifejezést. ha nincs is a "klórikusnak" színtiszta magyar megfelelője, akkor először körül kellett volna írnod, mi ez. tehát nem neked kéne felháborodni. sejthetted volna, hogy ez itt nem egy orvos válaszol rovat, így valószínű, hogy nem orvos adja meg neked a választ, hanem laikus.

2009. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, drága!


Hogy járjak körül olyasmit, amiről én is csak hallottam; már mindjárt válaszoljam is meg ugye!? Akkor miért is van ez az oldal?? Ez az oldal azért van, hogy bárki, bármit kérdezzen, bármiről! Ugye dereng már valami ilyesmi, a FŐOLDALON van, a lényege ez!

A többieknek, meg erre kellene emlékezni a szabályzatból, (ha már az életben sehol sem sikerült eddig elsajátítani ezt az alapvető erkölcsi szabályt): hogy, ha nem tudod a kérdésre a választ, akkor ne válaszolj rá, (főleg lekezelő hangnemben ne, max. szerényen)! Akárcsak a közmondásban: "Ha jót nem tudsz szólni, akkor ne szólj semmit."

Abban viszont van valami, hogy nem ide kellett volna kiírnom a kérdést, mert, -nézegettem a neten-, és tényleg nem túl gyakran előforduló dologról van szó.

/Egy kis időráfordítással azóta sikerült megtalálnom rá a számomra kielégítő részletes leírást egy orvosi lapban./

Úgy látom egyes tagoknak túlfejlett az egoja, és nem is nagyon akarják kordában tartani magukat! Már több olyan kérdésnél, -aminek a tárgy ritkán hallható, v félreértelmezhető dolog volt-, láttam hasonló destruktív, degradáló hozzászólásokat, kijelentéseket, mint amiket ti írtatok.

2009. máj. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!