Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » érdemes élnem ha a szüleim...

érdemes élnem ha a szüleim megvetnek? Részletes magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Tegnap a nevelőapám teljes mértékben megbolondult,sose szeretett engem és én se őt.. Barátnőmnél aludtam és reggel hazajöttem,elkapta a torkom elkezdett fújtogatni,belevágott a kádba majd megin ordibállt velem..hadd ne írjam le h miket mondott.. és azt is mondta h megölne ha most nem lenne otthon az anyám.. elvette tőlem a kulcsaimat,a telefonomat..minden elektronikus tárgyat és kidobott a házból.. (ezt már többször megtette 8 év során) az okát hogy ez mér történt nemtudom én nem tettem semmi rosszat. Nemtudom h el e költözzek az apámhoz(40 km-re lakik innen),mert neki a felesége se szeret nagyon es most babát is vár,szóval nem akarom h idegeskedjen..és akkor ha elköltöznék a pasimat is elveszteném akit a világon a legjobban szeretek,ha maradok ebbe a pokolba akkor se engednének ki vele..mert ha itt maradok akkor sehova se mehetek és egész nap csak takarítanom kéne suli után.. Arra is gondoltam hogy megszökök de azzal se mennék semmire..Egész eddigi életem arról szólt hogy az igazi apám eldobott magától amikor 7 éves voltam,és a mostani csak a saját lányával törődik engem pedig elnyom és nem enged meg semmit és nem vesz semmit.. Egész héten csak sírtam (eltudjátok képzelni hogy nézek ki) nemtudom mit tegyek,könyörgöm adjatok ötletet!! Már az élettől is elment a kedvem.. 15/L
2011. nov. 13. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

szegény! és ha anyukáddal beszélnél róla?

vagy feljelented a rendőrségnél? - ha rendőrség, akk kell vmi bizonyíték

pl. hangfelvétel, videó, ahogy ordibál veled

2011. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyíttékom,és az anyu nemmer tenni semmit mer fél tőle..és csak arra gondol hogy az ő kissebbik lányának apa mellett kell felnőnie nem úgy mint nekem.. en rettegek minden egyes pillanattól amikor az az ember a közelembe van..
2011. nov. 13. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád egy nulla! Gondolom erre a faterod is rájött és ezért koccolt le.3évet bírj még ki aztán koccolj Te is,anyudnak meg mondd meg hogy elérte amit akart NEM LÁT TÖBBET!
2011. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,az 100% hogy 18 évesen eltűnök az életükből..
2011. nov. 13. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
csak érd meg a 18-at :(
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Természetesen érdemes élned! Ne is gondolkodj ilyeneken...biztos vannak barátaid akik meghallgatnak és segítenek neked. És sajnálattal hallom, hogy anyukádnak a nevelőapád többet ér mint te és nem te vagy neki az első. :( Kitartáás! Aztán 18 évesen menj el messzire továbbtanulni.
2011. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én a helyedbe inkább csöveznék egy ismerősömnél, annál csak jobb lehet
2011. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj az apádhoz,mondj el neki mindent,ha szeret akkor lesz@rja hogy a felesége kedvel-e befogad és vigyáz rád,egy jó apának a lánya a fontosabb nem az új nője
2011. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!