Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (Kérdés rövid magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki az egyik leges legjobb lány barátom és ez fordítvais igaz, na pár órája búcsúztunk el egymástól de valahogy, valamiért jobban hiányzik mint akármikor én elég vonzónak tartom őt nemtom ő mitgondol rólam, ma már nem találkozunk viszont hnap igen, bevalljam e neki az érzéseim vagy ne mert van 1másik lány akivel csak hétfőn találkozom és akk ad választ h járunk e vagy nem de ez nagyvalószínűséggel nem lesz, de ha hnap nem mondom meg az érzéseim akk lehet hétfőre lesz barátja szal vagy elmondom öszejövünk, ha nem megváltozik a kapcsolatunk de ha nem mondom meg várok hétfőig akk meg ha hétfőn a másik lánytól elutasítást kapok akk lehet h neki már lesz vki, az 1. Lánnyal naon jó a kapcsolatunk mindent elmondunk egymásnak, mindig én tudtam elöször ha volt pasija megbántotta én vígasztaltam először.......stb. Ti mit tennétek a helyemben?

Legyetek szívesek normális válaszokat adni ez nagyon fontos nekem! Előlreis köszönöm a válaszotokat!

Bocsi a hoszú magyarázkodásért

14/f voltam


2011. nov. 12. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig mintha tesók lettünk volna igy elég furcsa lenne egymásra ránézni!
2011. nov. 12. 15:43
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint barát/barátnő!
2011. nov. 12. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

14 évesen máris két vasat tartasz a tűzben?!

nem semmi!

2011. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem 2 vasat tartok a tűzben mert az elsővel eddig mintha testvérek lettünk volna mintha a hugom lenne
2011. nov. 12. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Először is: tanulj meg magyarul.

Mire sikerül, addigra már valószínűleg dönteni is tudsz.

2011. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom, de mindkettőnknek kapcsolatunk lett és a barátságunk sajnos tönkrement. általában minden barátság egy szerelem miatt romlik meg. de ha meg nem jön össze a legjobb barátoddal akkor is megromolhat a kapcsolatotok, mert azután nem tudjátok mit gondol a másik :S ez elég bonyolult :S csak te döntheted el és gondold át, hogy szerinted mennyire befolyásolja az egyik döntés vagy a másik a barátságotokat
2011. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!