Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogyan tisztítjátok a...

Ti hogyan tisztítjátok a fületeket?

Figyelt kérdés

Nem régiben begyulladt a fülem, és a doki azt javasolta, hogy ne használjak fülpiszkát, mert sokkal többet árt mint használ...

Szóval azóta nem 'piszkálom', viszont parlagfű idején iszonyatosan szokott legbelül viszketni, csiklandozni és nem nagyon tudom megállni, hogy nem vakarásszam vele meg egy kicsit. Ettől függetlenül sehogyan sem értem, hogy ha csak törülközővel tisztítom és néha csepegtetek bele olajat attól hogy lesz tiszta és idézőjelbe zsírtalan a fülem. Ennyi tényleg elég?

És ha belül megint elkezd csiklandozni?

Ti mit tesztek ilyenkor?

Ti milyen módszerekkel tartjátok tisztán a fületeket?


2011. nov. 16. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Én fülpiszkálóval tartom tisztán a füleim. :) Neked meg azt javaslom, hogy vegyél olyat amit a fülbe kell belefújni, és ez kitisztítja a fület. Még ezt a TV-be láttam, de nem tudom mi a neve. Patikába kapható, vagy lehet DM-be is. Nekem nincs szerencsére parlagfű allergiám, így erre nem tudok mit javasolni )
2011. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ritus116 válasza:

Audi spray!


[link]

2011. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!