Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kicsit furi kérdés, de ti...

Egy kicsit furi kérdés, de ti hogyan szoktátok tisztítani a fületeket?

Figyelt kérdés

Én fültisztító pálcikát szoktam használni,de anya azt mondta,hogy ne használjam,mert csak ártok vele,még beljebb tolom a fülzsírt.Kb.1 hétig,csak simán,a kezemmel,meg tusfürdővel,vízzel tisztitottam,aztán 1 hát után megint pálcikával,és rettentő sok volt benne a kosz.Néha használok Audisprayt is,de az se jó,mert nem folyik ki rendesen.De volt már,hogy beljebb nyúltam mint kellett volna a pálcikával,és utána sokáig fájt a fülem.

Most komolyan,csak én vagyok ilyen szerencsétlen?Hogyan lehetne tisztán tartani a fület?


2011. szept. 21. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a törülköző csücskével :D
2011. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem viszem túlzásba a dolgot. Fürcsi után törölköző aztán kész.

Az Audispray meg nagy rakás sz@rt sem ér. Múltkor befújtam vele a fülem, mondván hogy néha majd alaposan megtisztítom. Nem jött ki a lötty, elkezdett fájni tőle a fülem. Elmentem a fülészetre és ott mondták, miután alaposan kimosták, hogy ne használjam, mert csak ártok vele. Érdekes, amíg nem nagyon foglalkoztam vele, addig semmi baja nem volt...ennyit a csodalöttyökről :(

2011. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is fülpálcikával szoktam. az egyik felét bevizezem és úgy mosom ki majd a száraz felével is. Közbe forgatom (amit elméletileg nem szabadna mert hátha lecsavarodik a vatta rész és fülbe marad ettől függetlenül éveken át így mosom és sose volt efféle gondom:)
2011. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén pálcikát használok. Nem napi rendszerességgel, hanem heti 1-szer kb. Tini korom óta csinálom és bajom még nem volt belőle. Ha nem tisztítom, akkor nagyon szokott viszketni.
2011. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
audispray-vel, a fülpiszkélót nem javaslom mert fülgyulladást okoz néhe
2011. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is fülpiszkálót használok, benedvesítem az egyik végét, én is körbe-körbe, érje mindenhol a fülem belső részét. Tényleg, ahogy az előttem szóló is írta, ha nem csinálom, egy idő után viszketni kezd, és iszonyú sok termelődik, még egy hét alatt is.... furi
2011. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!