Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem magas a koleszterine...

Szerintem magas a koleszterinem, mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sárgás foltok vannak a szemem körül, pontosabban 3 a bal és 1 a jobb szemhéjamon.

Neten kerestem rá hogy attól lehet ha nem mozgok, vagy ha zsírosan étkezünk? nem tudom mennyire igaz ez.

Na én nem mozgok sokat, most kezdek majd kövi hónaptól konditerembe járni az mozgásnak számit sztem, de sok fehérkenyeret eszek mert imádom az baj?

És mit csináljak ha tényleg magas a koleszterinem?

légyszi segitsetek


2011. nov. 16. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
EGY TELJES VÉRKÉP ÉS KIDERÜL .
2011. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt hogyan?

csak odamegyek a háziorvoshoz és megcsináltatom?

amugy 17/F vagyok.


mitől lehet még kis sárga pötty a szemhéjamon?

2011. nov. 16. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
IGEN KÉRSZ MAGADNAK VÉRVÉTELRE BEUTALÓT ....A SZEM FEHÉRJÉN SZOKOTT SÁRGA ELVÁLTOZÁS LENNI" KITÜREMKEDÉS" NEKEM VAN MOST VOLTAM VÉRVÉTELEN 6-OS A KOLESZTERIN SZINTEM A HATÁR 6.1 ÍGY ERRE NEM KAPTAM GYÓGYSZERT.LEHET SIMA BŐR ELVÁLTOZÁSOD IS AMIVEL NINCS SEMMI TENNIVALÓ.
2011. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ELFELEJTETTEM MONDANI,HOGY 45KG VAGYOK NEM NAGY EVŐ .
2011. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

elöször is miért nem nyomod már ki a nagybetüket??

másodszor meg nem a szememben van hanem a szemhéjamon de mind1 :) azért köszi madj lehet elmegyek

2011. nov. 16. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is azért nem nyomtam ki a nagybetűket mert elromlott a billentyűzetem (amint látod ma vettem másikat)! Másodszor tisztában vagyok vele,hogy a szemhéjadon vannak a foltok .Harmadszor csinálj azt amit akarsz!!!!!!!!!!javasoltam vérvételt de téged jobban érdekel az,hogy én milyen betűvel írok tiszta röhej!!!????
2011. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!