Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki altatószer túladagolásba...

Aki altatószer túladagolásba hal meg, mit érez? Nem érzi úgy, hogy megfullad?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ó ezt az ötletet én adtam egy másik kérdésednél azt hiszem ugye?

nézd meg a százalékomat :)

na ,de mindegy...

szerintem nem lehet rossz...mert beveszel sok altatót és aztán elalszol tőle és alszol és álmodol...és aztán nemtudom egyszerűen elalszol(meghalsz)..lehet,hogy egy pillanatra érzel valami fájdalmasat,de aztán nem ....

én ha meghalnék így akarnák ...



ó de b*szus ez kezd egyre komolyabbá válni te télleg meg akarsz halni?télleg megteszed?

2011. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz...én először raktam ki ezt a kérdést :)Összekeversz valakivel.Linkelnéd nekem azt a kérdést?Egyébként nem akarom kipróbálni,csak kíváncsi vagyok rá,hogy tényleg meg lehet halni fájdalom mentesen??Nekem elég hihetetlen...
2011. nov. 19. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

jajj akkor semmi..bocsi..

na ,de hát akkor is megírtam,hogy szerintem milyen ha ugy hal meg vlki.:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2011. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hm..nem láttam ezt a kérdést,csak hasonlót.
2011. nov. 19. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Az altatószerek/nyugtatók dózis függő hatásai általánosságban: bágyadtság, álmosság, elalvás és ha túl van adagolva: egyre mélyebb alvás (egyre nehezebben ébreszthető), kóma (ha nagyon sokat vett be) és végül légzésleállás (ha iszonyat sokat vett be).


Ebből következik, hogy a légzésleállás pillanatát megelőzően a beteg már kómában van, vagyis semmit sem érez a légzésleállásból (és amúgy pont azért áll le a légzés, mert a légzőközpont is annyira gátlódik, hogy nem érzékeli a vérben az emelkedő CO2-t és csökkenő O2-t).

2011. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!