Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ujjazasal at leget szakitani...

Tobi18 kérdése:

Ujjazasal at leget szakitani a szuzhartyat? Mert utana verzet is es nagyon nedves volt meg jobban es olyan volt mintha darabkat is ereztem volna meg a nedve is suro let ( fontos) AT LEHET SZAKITANI UJJAZASAL SZUZ HARTYAT? VAGY VALMI MAS LEHETET EZ?

Figyelt kérdés
Ujjazas
2011. nov. 20. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
FONTOS NAGYON ES PAR ORARA UGY EREZTE BNOM MINTHA BELUROL BE DAGADT VOLNA VAGY PUFFADVA ES FAJT NEKI ( VALASZOKAT ELORE IS KOSZ :)
2011. nov. 20. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Át.
2011. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Animegirl válasza:

Igen át lehet szakítani, de a barátnőd addig szűz míg pénisz nem járt a hüvelyében.


Ui: Menj legózni.

2011. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Animegirl oke kosz es ha teleg az szakadt at aze volt ez hogy PAR ORARA UGY EREZTE BNOM MINTHA BELUROL BE DAGADT VOLNA VAGY PUFFADVA ES FAJT NEKI ????
2011. nov. 20. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az inkább attól lehetett, hogy túl durván csináltad, vagy nem volt nedves, esetleg koszos volt a kezed, és összeszedett vmit.


Ui: Ha már annyira nagyfiú vagy, hogy ujjazgatod a bnőd, tanulj már meg írni is, mert kín olvasni. És még vmi: Ha kisbetűvel írsz, akkor is megértjük.

2011. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam durva 2 kezem is tiszta volt ismerem a szapant meg a vizet :) 3 telorol irok es angol nincsenek ekeztek
2011. nov. 20. 21:54
 7/8 A kérdező kommentje:
4 nagyon nedves volt azer irtam ide h mitol lehet mert nem voltam se durva es nagyon nedves volt kezem is tisza volt
2011. nov. 20. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az ékezetek zavartak....
2011. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!