Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 167 cm,62kg Ez normális egy...

167 cm,62kg Ez normális egy 16 éves lánynál? Esetleg van súlyfeleslegem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 15:30
 1/5 Gress ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani.Lehet hogy nincs mert sportolsz de lehet hogy van...
2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, csak pontatlanul fogalmazott. Súlyfeleslegről nem lehet beszélni, azonban nem mindegy milyen a zsír és izom aránya. Lehet, hogy van rajtad egy kis háj, de ezt te tudhatod, mi nem. Lényeg az, hogy fogyóznod biztosan nem kell, de lehet, hogy tornázni, sportolni nem ártana. A tükröd mit mond?
2011. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Rendszeresen sportolok, kézilabdázok, egy nagyon szigorú edzővel :)

Viszont a tükröm azt mutatja vissza SAJNOS, hogy a csípőmön igenis van súlyfelesleg..Erős is a csípőcsontom, meg még rajta egy pár kiló. Hassal nincs baj. Esetleg valamit tudtok ajánlani a csípőmre?

2011. nov. 21. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 167cm vagyok és 52 kg. nem vagyok sovány. 29 évesen.
2011. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csípőd esetleges "párnáját" megpróbálhatod helyi fogyasztással eltüntetni. Tetszőleges zsírégető, vagy cellulit elleni krémmel, zselével bekened, majd körbetekered fóliával. Fokozhatod a hatását, ha így edzel.
2011. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!