Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ha félre fordítom a...

SOS! Ha félre fordítom a fejem a nyakamon dudor amolyan nyirokcsomó vagy nem tudom mi van?

Figyelt kérdés

Ha megérintem nem fáj, gömb alakja van és nem annyira kemény!


Mi lehet ez?


2011. nov. 21. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem fáj a torkom semmi ilyesmi.

22N

2011. nov. 21. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek ott van én elmentem vele dokihoz engem is zavart meg valahogy lüktetett de hát amin végig mentem ezer féle vizsgálaton mert lehet nyirok rák is de azt is mondták macska-kutya allergia vagy hogy a gyerekkori torok gyulladások utóhatása meg ilyen baromságok..lehet most valami kis gyulladásod lehet stressz lehet fogyókúra elég sok dolog ne foglalkozz vele de ha az megnyugtat menj én nézesd meg a dokikkal...
2011. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pl rossz volt a vérem is akkor kicsit első egy vérvizsgálat....
2011. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a szervezeted üzd valami szarral, azt a nyirokcsomóid elkezdtek mindenfélét termelni, hogy elhárítsák, ettől meg medagadtak.
2011. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*küzd, ja és azért nem vagy beteg, me' még a szervezeted áll nyerésre.
2011. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!