Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este megcsípkedtek a...

Tegnap este megcsípkedtek a szúnyogok, és most nagyon elkezdtek viszketni. Kb 25 van csak az egyik lábamon. Mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés
Fenistil nincs itthon. Vmi házi dolog esetleg ami csillapítja a viszketést?
2009. máj. 11. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ecet, tényleg hatásos.
2009. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tegyek vattára mondjuk és kenegessem be vele?
2009. máj. 11. 21:42
 3/8 anonim válasza:
77%
én fogkrémezni szoktam ha nincs más. mondjuk amíg meg nem szárad ne érj hozzá semmihez, meg eléggé ragad, de amúgy hatásos nagyon. főleg nekem, nem bírom az ecet szagát.:)
2009. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg ecetet, mert semlegesiti azt az anyagot amit a szunyog belefecskendezett., Siman onts a kezedbe es kend ra! ennyi
2009. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá is csepegtetheted az ecetet a csípésre és elkened rajta, de vattapamaccsal is oké.
2009. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is bevált az ecetes borogatás, bár nekem csak 1 olyan volt, ami nagyon csúnya lett vattapamacsra raktam ecetet, aztán sebtapasszal ráragasztottam a csípésre éjszakára. Reggelre sokkal jobb lett.
2009. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki egyetért az ecet hatékonyságában, miért van majdnem mindenki lepontozva? Ez azért már tényleg idegesítő.
2009. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem használ, csak az idő. Próbáld ki azért az ecetet, a hideg mindenféleképp csillapítja a viszketést. Ne vakard, mert ha kisebesedik, még csúnya is lesz.
2009. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!