Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elszíneződött köröm?

Elszíneződött köröm?

Figyelt kérdés

Az a problémáűm, hogy a lábamonm, a 2 nagylábujjamon elszíneződött a köröm, és olyan, mintha le akarnának jönni. Olvastam, hogy ez akár betegségre is utalhat.

Ha betegségem lenne, akkor a többi is elszineződött volna, nem? Lehet, hogy csak a cipőtől van? Mert mostanában olyan cipőt hordtam, ami egy kicsit kicsi volt, és éreztem is nap végére hogy nagyon fájnak a körmeim. Leeht azért ilyenek, mert meg lettek nyomva sokszor?


2011. nov. 23. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nyomja a cipő, akkor belilul. Neked milyen színű?
2011. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán körömgomba, ha nem lila. Canespro majd ha lejött a beteg rész akkor ecettel kened és meggyógyul. Nekem is használt.
2011. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát egyik körmöm lilás, a másik szürke, de olyan mintha el lennének halva, 1 darabig simán bemegy alá a kisolló.
2011. nov. 23. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű körömgomba. Vegyél Canespro-t. Az csak a beteg körömrészt szedi le. Ha nem gomba nem csinál semmit vele.
2011. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak megnyomta a cipő, persze ha veszel gomba elleni krémet az se árt, de cserélj cipőt is egy kényelmesebb fajtára....
2011. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!