Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudok venni Juvita Omega-3...

Hol tudok venni Juvita Omega-3 halolaj kapszulát Budapesten?

Figyelt kérdés
A keleti közelében lakom, nem nagyon van időm barangolni a boltokban, és keresni. Ha esetleg valaki tudná, hogy a környéken, vagy esetleg főbb táppontoknál pl: (nyugati, balaha) hol, milyen gyógyszertárban vagy boltban lehet venni ilyen halolaj kapszulát, akkor nagyon megköszönném a válaszát.
2011. nov. 24. 00:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még kihagytam, hogy fontos az ÁR, azért írtam mondjuk ezt a márkát, mert láttam, hogy elég olcsó. lehet más gyártótól, csak mindenképp olcsóbbat
2011. nov. 24. 00:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak írd be google-ba. Nem írhatok linket, reklám lenne.
2011. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt tettem, körülnéztem, de mindenhol csak rendelni lehetett. de megoldottam. vettem egyet a DM-ben. Köszönöm a választ
2011. nov. 24. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe került? mekkora kiszerelés? Mekkora a hatóanyag tartalma?
2011. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1190 FT volt, Das gesunde plus Omega-3 kapseln - ez van ráírva németül. 60 darabos. Azt írja, hogy 1000mg omega 3 koncentrátum kapszulánként, és 180mg EPA, 120mg DHA. az utóbbi kettő nem tudom micsoda :D

és van benne + E vitamin

2011. nov. 25. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az még olcsóbb is, mint a Juvita, amit kérdeztél. Bár nem tudhatom, hogy jobb-e. Ár/érték arányban stimmel, amit vettél, tartottam tőle, hogy esetleg jól ráfizetsz a dm-ben.
2011. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy próbát mindenképp megér. Még sosem szedtem halolaj kapszulát. Szeretek mindennek utánanézni, és csak azután vásárolni, úgyhogy semmiképp sem vettem volna olyat, ami nem éri meg
2011. nov. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!