Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb, káros...

Melyik a leghatásosabb, káros mellékhatások nélküli izzadsággátló vagy dezodor?

Figyelt kérdés
(Ami tényleg hatásos!) Jelenleg Dove-ot használok, de nem vagyok vele különösebben megelégedve. =(

2011. nov. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
aloe vera!!!!!!!!!!!!! az egyetlen jó!
2011. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Dove meg a Fa nagyon szar volt. És általában azt gondolom a dezodorokról, hogy csak illatosítják az izzadságot. Én Axe izzadásgátló stiftet használok, amivel meg vagyok elégedve, bár alkoholos alapú és félek, hogy idővel kifakítja a ruhákat hónaljban.
2011. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam egy blogon hogy a Balea nagyon jó.olcsó is és nincs benne alumínium! Ami azért nem mellékes.
2011. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szódabicarbona
2011. nov. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki kipárolgása izzadása eltér a normális izzadástól /fizikai terhelés alatt értem/ annak általában idegi és hormon van háttérben, és azt kellene kezelni, és nem pórus eltömítő anyagokat magára kenni. Mert a durva erős izzadsággátló, csak a pólusokat tömi el.
2011. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!