Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lány unokatesó elött meztelenü...

Lány unokatesó elött meztelenül szaunázni ciki, vagy "családban marad"?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem izgi..............akármi is lehet belőle.:))))))
2009. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát bizonyos kor felett , mondjuk olyan 10 éves kor felett, szerintem nem illő. Nem hinném h családban marad. Bár ismerek olyat akik 2 első unokatestvér és együtt járnak. Hát mit mondjak, végülis családban marad. De szerintem vérfertőzés. Szóval a meztelenül szaunázás egy idő után sztem itt köt ki. De ha nem, akkor sem illő. Elég kellemetlen ha megkívánod véletlenül. És miért ne tennéd, hiszen ez biológia.
2009. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szaunázni meztelenül idegen előtt sem ciki. Szaunázol.
2009. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Hú,az nagyon gáz lenne..azért csak az unokatesód.Nem vagy normális...
2009. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mit hüledeztek, nem értem. Az ember általába meztelenül szokott szaunázni. Illetve kis törülközővel. Teljesen mindegy, hogy 5 idegen van a szaunában, vagy egy unokatesó. Akkor szaunázol. Mint a nudista strandon is fürdesz. Nem nemi életet élni megy oda az ember.
2009. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
hát én a nudiba se mennék és a szaunába is fürdőruhába megyek
2009. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak szaunáztok akkor nem ciki.
2009. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Szaunázni eleve meztelenül kell.

Sajnos magyarországon egy nagyon rossz szokás, hogy a szaunában az emberek felvesznek valamit, pl. fürdőruhát. Külföldön ezért kinézik az embert.

Úgyhogy egyáltalán nem ciki. sőt...

2009. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
külföldön is odatesznek egy törülközőt minimum.
2009. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak pislogok ezeken a hozzászólásokon...

Most akkor mi van, ha meglátjátok egymást meztelenül? Ebben semmi különös nincs. Nem értem mire jó ez a szégyenlősség. Tele van mindenki gátlásokkal, szorongással... saját magát nem tudja elfogadni.

Ausztria: tényleg visznek magukkal egy törölközőt a szaunába, hogy a fenekük alá tegyék és ne izzadják le a padot.

Magyarország: beülnek fürdőruhában, ráadásul nyakig törölközőbe csavarva, miközben alattuk áll a víz a padon. Utána kinek van kedve más izzadságába beleülni?

Ausztriában sítáborban két barátnőmmel szaunáztam, amikor bejött még három velünk egyidős osztrák srác. Két dolog történt ezután: köszöntek és csendben beszélgettek egymással. Ennyi.

Itthon egyszer voltam csak, de el is ment a kedvem.

19/L

2009. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!