Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epe műtétem lesz. Nem is...

Epe műtétem lesz. Nem is félek tőle, de nagyon szégyenlős vagyok (lány). Igaz, hogy műtét előtt teljesen le kell vetkőznöm a beteg szállitó srác előtt? És ugy felfeküdni a hordágyra? Vagy kik fognak teljesen meztelenül látni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen végbélsipoly műtétem volt,mondjuk én nem vagyok szégyellős,szóval simán terpeszbedobtam magam az asztalon is(mert ezt olyan pózba műtik mintha szülnél),szóval előtte a kórteremben ledobtam a rucikat,de a műtőasztalon be vagy takarva,szóval nem kell félni:)Hát amúgy látni fognak egy páran,az anesztes,ha epit kapsz de csak a hátad:D,ha altat akkor semmit,kivéve a metszet területet a többi takarva lesz,a doki is lát,hát amúgy mindenki lát,de nem kell velük foglalkozni,gondolj arra,hogy nem is vagy ott:))))
2009. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a műtőben a meztelen test annyira természetes, mint pl. ha boltban leveszel valamit a polcról.

Ne foglalkozz vele, akik körülötted lesznek, azok sem teszik.

Elmesélem az ellenpéldáját:

Nőtt egy csomó a mellemben, és a szokásos vizsgálatok után úgy döntött a sebész, hogy ki vele. Zárójelbe meg kell jegyeznem, hogy a sebész a barátom barátja volt, ismertük egymást már rég óta. Reggel bementem a klinikára, amikorra ki volt tűzve e műtét, vetkőzés, előkészités, és akkor bejött a sebész, felemelte a lepedőt, és azt mondta, hogy tudtam, és szólt hogy adják rám vissza a bugyimat, mivel ébredés után megyek haza, ha minden rendben.

Addig eszembe sem jutott, hogy meztelen vagyok, de akkor nagyon elszégyelltem magam, pedig ő csak jót akart!


Ne foglalkozz a testeddel, gyűjtsd az erőt, és sok sikert kivánok a műtéthez!

2009. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az idegesit,hogy miért kell még a hordágy toló srácnak is látnia meztelenül?És nem hiszem hogy ez természetes lenne,mert 100% hogy megbámulnak ha nem figyelek oda!Ezelött is szégyenlős voltam,és a férjem előtt vetkőztem csak le.Aztán jött a nőgyógyász,most ez,és sajnos tudom hogy a férjemet idegesiti,hogy rajta kivül már egy vadidegen férfi is nyulkált bennem,most meg még vagy 5-6 srác-férfi is látni fog.
2009. okt. 21. 22:29
 4/4 anonim válasza:
100%
Én teljesen megértelek. Nem is értem hogy mit gondol az aki azt mondja, hogy ó az orvosok nem azt nézik. Ők is emberek! Biztos hogy van aki megbámul közülük vagy ilyesmi. Nekem az egyik barátnőmnek volt műtéte és mesélte, hogy őt is ilyen ágyon szállították persze ruha nélkül csak vmi lepedő alatt meg minden. Szerintem ez annyira megalázó helyzet, sőt egy törés vagy nem tudom h mondjam. A hétköznapi életben megszokod, hogy más emberek előtt ruhában vagy mert ez a természetes, egész életedben ehhez vagy szokva, és akkor hirtelen egyik pillanatról a másikra csak úgy csináld az ellenkezőjét és ne érdekeljen? Szerintem én nem tudnám ezt feldolgozni. Barátnőm is mondta h nagyon rossz volt. Lehet h csak én érzem ezt kínos szitunak, ha mások ezt tök normálisnak tartják, akkor szerencsések h ők képesek így látni a dolgokat.
2010. júl. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!