Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izületi (térd) fájdalmakra...

Izületi (térd) fájdalmakra tudtok jó fájdalomcsillapító kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a Fastumot, Flectort meg valamilyen sport kenőcsöt is de egyik sem használt :S Orvoshoz sajna nem tudok elmenni a suli miatt, plussz várhatnék X hónapot mire bekerülök hozzá :S


Köszönöm: L21


2011. nov. 27. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Árnikakrém
2011. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, és azt bárhol lehet kapni?
2011. nov. 27. 09:59
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Inno Rheuma krém. A nevével ellentétben nemcsak reumára, hanem mindenféle izületi fájdalomra jó.
2011. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi, ennek is utána nézek :)


Az árnikánál ezt találtam: Ön enyhe, múló panaszokat kezelhet orvosi felügyelet nélkül.

Hát nekem sajna nem enyhe és nem múló :(

2011. nov. 27. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én írtam az árnikakrémet. Reumatológus ajánlotta. Sima gyógyszertárban kapható. Az én térdem is nagyon, tényleg fájt, de ez elmulasztotta. Nekem nagyon bevált, és 7-800 Ft csak, nem is megfizethetetlen.
2011. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DOLGIT KRÉM
2011. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az tényleg nem sok érte, mintha a barátom anyuja is ezt említette volna, de nem vagyok benne biztos :)Egy próbát megér :)


Köszi Neked is utolsó, ezt is megnézem :)

2011. nov. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!