Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fekete hajfesték tényleg...

A fekete hajfesték tényleg lehet akár halálos is?

Figyelt kérdés
A tévébe hallottam hogy egy nő aki már évek óta festette haját..kómába esett amikor megint festette a haját!van egy szer p-phenylendiamine ami be van títlva az Euba. és ez okozta a nő vesztét..én a kallos festékbe ezt meg találtam!Szerintettek mit tegyek még csak egyszer festettem be hajam feketére..!Tudtok olyan festéket amibe ez nincs benne..??szerintettek télleg lehet halálos..??:S:(
2011. nov. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vénásan halálos ez tuti.
2011. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hipochondria felsőfoka, most menj ki az utcára és nézd meg hány nő mászkál festett fekete hajjal.

És még mind életben van. Ha annyira aggódsz egyszer szánj rá 1 órát a DMben és olvasd el a fekete festékek dobozait.

A nőnek is biztos valamilyen súlyos túlérzékenysége kellett legyen az egyik összetevővel szemben.

2011. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én is úgy tudom, hogy be van tiltva ez az anyag, ami a sötét haj tartósságáért felelős. Ha nagyon aggódsz menj el allergiavizsgálatra, ezzel kapcsolatban, esetleg válthatsz hennára (de szigorúan vegyszermentest vegyél, mert azokban is akad ez az anyag) szóval ha aggódsz akkor körültekintően kivédheted.

2011. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jókat mosolyogtam a válaszokon!:D am pánik beteg vok..na de csak tudni akartam mi a vélemény! Hennát hol lehet venni?
2011. nov. 28. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és ha tudtok olyan festéket még ami nincs az a szer akkor pls:P
2011. nov. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!