Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér szerintetek?

Ez aranyér szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy kis csomó a végbél nyílásomon, nem fáj soha csak néha-néha viszket, illetve havonta egyszer egy láthatatlan mennyiségű vért is látok a wc-papíron igazából semmi problémám vele ha elég rostos ételt eszek és eleget iszom,semmi bajom csak az zavar hogy ott van :/ és a ha nőgyógyászhoz megyek ő ezt látja?? vagyis tudom hogy látja de mit fog szólni vagy ilyesmi :// ja és néha bekenem körömvirág kenőccsel a végbelemet de ennyi lehet belőle komolyabb bajom?
2011. nov. 28. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

bizony az


ha kívűl van a csomó, akkor nőgyógyász láthatja, de hidd el, hogy nem fog vele foglalkozni


jó a kenőcs, ellehetsz vele egy darabig

2011. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hát ezzel mit lehet csinálni ?? visszafog menni majd mert nem hiszem már régóta van.. elvagyunk egymás mellett ??
2011. nov. 28. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
ha picike a csomó, akkor egy idő után el fog múlni, nekem is volt már.
2011. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valaki elárulja hogy mekkora az a pici?? mert ez nem is ilyen csomó nem fáj hanem ilyen kicsit hosszabban terül el.
2011. nov. 28. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyen kis puha izé, amit visszatudsz tolni a fenekedbe?

nekem fél centis volt kb.

2011. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neem igazán néha megkeményedik néha meg ott fityeg :DD
2011. nov. 28. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
ha különösebben nem okoz neked problémát, akkor simán elélhettek egymás mellett :-)
2011. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valami hasonló tünetem van nekem is, csak nekem erősebb a vérzés.:S Én is olyan életmódot élek mint te, és nem tudom, hogy mit lehet tenni, ha megtudsz valamit légyszi írj!
2011. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!