Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik túlságosan egyenes...

Létezik túlságosan egyenes gerinc, aminek nincs meg a természetes íve?

Figyelt kérdés
Ha ránézek valakinek a hátára akkor rögtön látom, hogy szép íves a gerince, nem ferde, csak olyan egészséges. Nekem viszont már nagyon sokan mondták, hogy mintha az egész egy szinte egyenes vonal lenne. A tartásom is igen gáz miatta, mindenki szerint mintha vigyázban állnék. Már általánosban is ilyen volt egyébként, 8.ban figyeltem fel rá. Orvosi vizsgálaton akkor a védőnő vagy egy percig magyarázott latin szövegeket, de nem értettem... Létezik ilyen, vagy csak beképzelem magamnak? 16F
2011. nov. 28. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezni létezhet, de itt mindenki mást fog mondani neked. Esetleg képet tehetnél fel, hogy el tudjuk dönteni. De legegyszerűbb, ha elmész ortopédiára. Ha meg latinul magyaráznak, kérdezz nyugodtan.
2011. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Igen, én tanultam ortopédiát. Lapos gerincnek hívják, és nem túl jó. Ugyan úgy, mint a túl görbe gerinc.

2011. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!