Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az MBT...

Mi a véleményetek az MBT gördülőtalpú cipőkről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen cipőm. soha nem volt ilyen kényelmes cipőm, mint ez és tényleg jobban igénybe veszi az izmokat egy sima séta ezzel a cipővel, mint általában. ezt a legjobban a lépcsőzésnél érezhető. nekem javult, egyenesedett tőle tartásom. Nekem bevált


19L

2011. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haránt-boltozati sülyedésem van, remélhetem-e, hogy javítja a járásom azaz nem fáj a lábam, ha rendszeresen hordom. Még nem vettem meg.
2011. nov. 29. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, véleményem hogy egy kibäszott nagy átverés. Sajnos hallgattam néhány ismerősömre akik lehet még maguknak se akarták bevallani, hogy sz@rt vettek így nekem is azt mondták jó.
2011. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért írod, hogy ÁTVERÉS?

Kérlek, hogy pontosabban írd meg. Köszi

2011. nov. 29. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem, de szerintem nem hozza azt a hatást, eredményt amit leírnak. Sok olyan beszámolót lehetett olvasni anno a hiv. honlapjukon ahol pl. pincér írta azt, hogy előtte sima cipőben nagyon fájt már a lába, de az mbt-ben egész nap tud állni és milyen jó. Az első alkalommal amikor 4-5 órát álltam és sétáltam benne egy rendezvényen alig vártam, hogy hazaérhessek és levehessem annyira elkezdett fájni a talpam és a lábfejem tőle.(ezt megelőzően már hordtam előtte nem is keveset, de egyfolytában még nem álltam benne több órát)

Én nagyon megbántam, hogy megvettem, szerintem nemhogy 40.000.-et de 40 ft-ot nem ér. Érdekes módón azok az ismerőseimet akik tanácsolták a megvételét és dícsérték, azokat sem látom már hordani ezt a fost.

2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszadását. NEM FOGOK venni. A fele nyugdíjam rámenne a cipőre és nagyon bizonytalan a végeredmény. Kellemes ünnepeket! :-)
2011. nov. 30. 08:39
 7/10 anonim válasza:
Én nem adtam érte 40000 Ft-ot,csak10000 Ft-ot.Az előtt éreztem a bokámban és térdemben fájdalmat ,amióta(kb. 1éve)használom ezt a cipőt a fájások megszüntek,hosszú séták után sem fáradok el.Szerintem aki nem biztos abban,hogy használ-e neki ez a cipő,az kérdezze meg egy ortopéd szakember véleményét.Valóban lehetnek olyan lábproblémák,amelyekhez ellenjavalt ez cipő fajta.
2011. dec. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zseniális találmány. A 71 éves édesanyám az összes csini cipőjét félredobta és csak MBT-ben jár. A héten vettük neki a 3. párat. Korábban fájt a lába (sarkanytú miatt) és a dereka.

Nekem minden este fájt a lábam és a derekam. Szintén befigyel egy sarkantyú probléma. 1 éve gyakorlatilag már csak MBT-ben járok és nem fáj semmim. Hülyén néz ki az elegáns öltözethez ajánlott MBT, de nem érdekel, fő az egészség. Többnyire az ebay.hu-n szoktam vásárolni a cipőket.


42F

2011. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 42/F !

Hálásan megköszönöm a "véleményét", mert én is 71 éves vagyok és bizonytalan voltam hogy az ilyen korban is hozzá lehet szokni. Januárban megveszem (most a Jézuskára kell a pénz). Üdvözlettel

2011. dec. 2. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, meg tudnád nekem írni, hogy végül bevált-e neked a gördülőtalpú cipő? Köszi előre is!
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!