Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fejsérülést szenvedtem és...

Ha fejsérülést szenvedtem és nem pihenek sokat milyen következményei és/vagy szövődményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Hétfőn a házunkból kilépve a lépcsőn lefelé menet elestem (lábam keresztbekerült valahogy). Aztán a fejem a sárlehúzó élébe bevertem és miután felugrottam vagy felkeltem és fájlaltam a fejem valaki megnézte és látta ,hogy véres. Baleseti Ambulanciára mentem ahol elláttak és tetanuszt kaptam. Röngenre is elküldtek . A röntgen eredménye negatív lett. Délután ismét megjelentem mert fáj t a fejem(igaz miután végeztem és hazamentem nem sokat pihentem). CT is negatív lett ekkor. Megfigyelésre bent tartottak a Neurológián ezért meg mert epilepsziás is vagyok. Tegnap délelőtt hazaengedtek,de továbbra sem sokat pihenek. Viszonylag jól érzem magam (ahol beütöttem és a környéke fáj,meg néha homloktájékon a fejem).

2011. nov. 30. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hányirnger, szédülés, hányás nincs? Mert akkor irány a kórház, de minimum az ágy. Ha semmi ilyet nem érzel, akkor elvileg nem szükséges ágyban maradnod, de jobb az óvatosság. Ha nagyon agyrázkódás gyanús lennél, akkor most a kórházban lennél, szóval nyugi:)
2011. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedden volt néhány rohamom (már itthon.kórházban éjszaka meg kedd reggel jól voltam)meg ahol beütöttem és annak a környéke fájt és fáradt voltam. Tegnap a roham kivételével minden megvolt+ először közepesen erős fejfájásom volt ami később elmúlt majd délután pihenés után nagyon erős fejfájásom keletkezett ami nem múlt el. Ma ahol beütöttem és annak a helye,meg enyhén a fejem.
2011. dec. 1. 07:54
 3/9 A kérdező kommentje:
A meglévő tüneteim miatt (gyógyszerre sem szűnnő fejfájás ,sérülés és környékének fájdalma,fáradtság) visszamenjek a Neurológiára?
2011. dec. 1. 20:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok,habár pénteken is volt egy majdnem lépcsős esésem. Tovább viszem a kérdést ha még 1x elesnék és a fejem (is) sérülne milyen következménye lenne a 2 esésnek ?
2011. dec. 4. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Múlt héten 4-én vasárnap is történt egy esés.este hátraestem forgószékkel/fotellel (térdelve vagy török ülésszerűen ültem illetve hátradőltem talán)majd lecsúsztam róla és bevertem a fenekem, jobb combom és hátul a fejem. Orvosnál nem voltam ezzel.
2011. dec. 11. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem jobban vigyázz magadra...:)
2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. Kérdés kiírása előtt 2 nappal volt az első.Február 19-én a 6-7. Azóta voltam ezért is kivizsgáláson. MR kivételével volt minden (EEG,CT,labor). Egyik eredmény a 4 közül hiányzik ill.labor nem jó,de a többi dolgaim negatívak.
2012. márc. 10. 20:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem megint kiemelté mert voltam kb. 1 hónapja kórházban és fájtak a végtagjaim,fejem,szédültem és a homlokom (febr.13-án és 19-én ott ért sérülés).Sérüléseim időpontja nov.28,dec.4, dec.11,dec.21, febr.13,febr.19. Bent nem kérdeztek rá erre. Lehet attól volt ez?
2012. máj. 29. 08:43
 9/9 anonim válasza:
Igen tudjuk a választ. Hippohonder kis maki vagy. Ne foglalkozz ennyit magaddal.
2021. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!