Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség az, hogyha...

Milyen betegség az, hogyha rángatózik a kéz, ráng a fej, és kikapcsol pár percre, aztán egyszercsak kapcsol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszméletvesztést értesz kikapcsolás alatt?
2011. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epilepszia, vannak különböző fokozatai és van egészen enyhe is.
2011. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
... de lehet pszichés eredetű is, továbbá lehet valami ingerületvezetési zavar... szerintem ha zavar, kérj egy beutalót neurológiára, ott többet tudnak mondani. Így ez a tünet legalább egy tucat betegségnek lehet a jele, a tök ártalmatlan dolgoktól az egész súlyosig. Mindenképp javasolt szakembert megkeresned, bár szerintem semmi komoly, ha nincs más tüneted, de biztos, ami biztos.. meg te is megnyugszol, ha majd kiderül, hogy nincs semmi komoly bajod. Ha meg neadjisten mégis van, akkor mivel időben felismerték, jók az esélyeid a siekres kezelésre.
2011. dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kikapcsolás alatt azt értem, hogy abbahagyja pl az irást, és ütögeti a tollat a füzetéhez csukott szemmel, vagy be-ki nyúl a kabátjába igy, rendesen kikapcsol az agya pár percre, aztán mikor kapcsol, elkezd egy tisztára nem oda illő dologról beszélni..

Nem nekem van a bajom, hanem egyik osztálytársamnak.. Meg nem tudom hogy mikor kapcsol vajon tudja e hogy ő ezt csinálta?

2011. dec. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!