Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nyugdíjas...

Mit csináljak? Nyugdíjas vagyok? Vagy voltam? Nem tudom? Le voltam százalékolva 67százalékra. És voltam most a bizottságon aszt mondták hogy most rehabilitációs járadékot fogok kapni. Ez akkor mi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A rehabilitációs járadék 3 év. Egyszer adható. Ha a következő orvosi vizsgálatkor nem romlott az állapotod, kocc dolgozni. Én is ezt kaptam meg. Azt mondta a doki: ha nem újul ki a rák 3 éven belül nem kapok semmit és mehetek panaszra a pápához. Persze ki a p_icsa akarja, hogy visszaessen ilyen betegségbe...
2011. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál a válaszomra.Ezek tényleg nem normálisak.Mit szólsz hozzá fellebbezek vagy hagyjam a fenébe.
2011. dec. 3. 06:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mert lehet, hogy semmit sem kapsz. Ez legalább kitart 3 évig, addig meg majd lesz talán valami. Nekem azt mondták, hogy vagy elfogadom ezt vagy semmi sincs.
2011. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. dec. 4. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2011. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De aszt is halódtam hogy a re -hab elküldhet dolgozni.szia
2011. dec. 5. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Rehabilitációs járadék alatt nem vagy köteles elfogadni munkát. Hacsak nem lesz valami új törvény erre.
2011. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos.Honnan tudod eszt.szia
2011. dec. 6. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem az iden telik le a rehab.járadék,,nem hívtak dolgozni,,viszont időnként köteles vagy résztvenni bizonyos csoport foglalkozásokon,amit a munkaügy szervez,


Nekem is lenne kérdésem ha még ide téved valaki,,,


A REHEB.JÁRADÉKOSOKAT IS FEÜLVIZSGÁLJÁK MOST EZEN A SORON KIVÜLI VIZSGÁLATON?

2012. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!