Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A combom belső oldalán volt...

A combom belső oldalán volt egy nagy, feldagadt, fájdalmas lila folt. Ez mitől volt?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap éreztem hogy fáj ott valami, de csak este néztem meg. Annyira fájt, hogy hát végülis fogtam egy steril tűt és felszúrtam, lehet hogy nem a legokosabb dolog volt, dehát nem tudtam hogy mit tegyek... Fehéres színű, szagtalan genny jött ki belőle. Mára már nem fáj annyira, és már nem is olyan nagy a púp mint tegnap volt, úgyhogy nem mentem el orvoshoz.

Gugliban annyit találtam erről hogy a cukorbetegség egyik jele lehet, de ott a sípcsonton vannak a foltok, nekem meg a combomon volt, meg nem is érzem magamon a többi tünetet.


2011. dec. 3. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!