Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátomnak hatalmas piros...

A barátomnak hatalmas piros folt van a belső combjain, viszket is neki és kopik, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy hidegkiütés, nyáron meg melegkiütés...de hát ami azt illeti nem nagyon hiszek neki, bőrgyógyászhoz meg nem hajlandó elmenni...mit csináljak vele?
2008. ápr. 7. 16:32
 1/5 tade ***** válasza:
Hat en megmondanam neki, hogy baratom te addig nem nyulsz hozzam mig bororvoshoz nem mesz ( ez lenne a durvabbik fajta) a masik, meg, hogy probalj vele beszelni, hogy ez teged zavar ( nem tudom miota kuszkodik ezzel a problemaval) es hogy szivesen elmesz vele a borgyogyaszhoz, es majd apolgatod... de ha baratod ezt sem latja jonak akkor en legondolkodnek...mert ha fertozo akkor te is elkaphatod, ha pedig nem veszes, akkor is kezdeni kene valamit ezzel a problemaval, mert amint latom a kerdesedbol kiindulva, ez igenis neked egy problema....
2008. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé zavar. Már mondtam neki, hogy akkor nem nyúlhat addig hozzám amíg el nem megy. Mondtam neki, hogy elkísérem, de azt mondja, hogy minek menjen el, úgyis aztmondja a doki, hogy kenegesse testápólóval(nah mind1 nem értem) vagy felír egy méregdrága kenőcsöt, ami ugyanannyit ér, mint egy testápoló. De ha testápolóval nem múlik neki, akkor nem értem, hogy miért nem megy el. :@ És komolyan mondom én vagyok a gyerek... akkor a pasik ilyen gondolkodással érettebbek?:( áhh...

Köszönöm a válaszodat, próbálkozok még.

2008. ápr. 7. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet gomba is,mindenképp meg kellene nézetni,ha van otthon canesten kenőcsöd és engedi,esetkóleg kend be neki, de inkább lássa doki.
2008. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd kipróbálom a kenőcsöt! Igen én is erre gyanakszom...
2008. ápr. 7. 18:50
 5/5 anonim válasza:

szia!

szerintem is gomba lehet de erre tudok egy nagyon jo hintöport amire én is azthittem h nem hatásos de nagyon jo.

MYCOSID a neve,és hamar megszünteti a gombát!

2008. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!