Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gördülötalpas/puhatalpu...

Gördülötalpas/puhatalpu csizmat keresek, olcsobbat, tudtok ilyenröl?

Figyelt kérdés

Ha igen es lehetseges, legy szives kepet is belinkelni!

Ugy tudom, a ryn-nek es az Mbt-nek meg nincs (ha igen, linket kerhetek?), de inkabb az olcsobbakra gondoltam, akar kinaira... (bar meg kinaiba sem lattam...)


2011. dec. 3. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudok képet linkelni,de ha ilyenben gondolkodsz,akkor érdemesebb megvenni a dragabbat(nekem MBT van,és nagyon bevált),mert csak az a hatásos,és azzal ered el a kívánt hatást. Ebben az esetben azt,hogy a gerinced helyett az izmait kapjak a terhelést. Sajnos a kinaik,vagy olcsóbb termékek nem olyan jók:(
2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm valaszodat.

Eleg jol ismerem ezeket a cipöket es a különbseget is, mivel van egy Ryn sznadalam (nyar), Mbt sportcipöm (tavasz-ösz), es ennek kiegeszitesekeppen vettem nemreg egy "markatlant" (Avic), hogy sarban, esösö idöben...stb is gördülötalpast tudjak hordani, kimelve a dragabbakat. Gyakorlatilag par alkalmat (pl. esküvöt) kiveve sosem hordok hagyomanyos cipöt. Emiatt gondoltam most egy csizma valtozatot. 2-t talaltam a neten, de ezek 50000 ft arkategoria, ezek sem biztos, hogy elerhetök NY-Magyaro-Ausztria körzeteben (?). Masreszt sokat jarok kocsival, a csizmat nem hasznalnam annyit, emiatt szeretnek olcsobb kategoriat. HA van... (???)

2011. dec. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!