Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 170cm magas,20 éves srácnak...

170cm magas,20 éves srácnak mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát attól függ mennyire vagy kigyúrva de szerintem olyan 70-75 kg-körül már nem rossz persze ha nem csak zsírból van az a súly hanem van kézen lábon mindenhol
2009. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan 60-70 kilóra gondolnék. Mondjuk nem vagyok orvos, szóval nem tom, de sztem ez a normális, max.75 kiló ekkora magassághoz, de lehet hogy már az is sok.

Sok mindentől függ mondjuk, ha valaki izmosabb, akkor a súlya is nehezebb, de az még nem jelenti azt, hogy túlsúlyos.

Azért a 60kg szerintem a minimum.

2009. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Testtömegindex alapján férfiaknál 73 kg az ideális.

Mindenképpen nézz tükörbe, mert a tömeg az egy dolog. Mindenkinek más áll jól. Természetesen egy türéstartományon belül. Első válaszadó által említett 70- 75 kg tartománya jó. Bár én a 70 kg már keveslem. Elképzelhető, hogy neked a 76 is jól áll.

2009. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Izmosan akár 70-73 kg. Ha nincs túl jó fizikumod, akkor meg 60-65 kg között.
2011. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!