Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyéksérv műtétem volt kb 3...

Lágyéksérv műtétem volt kb 3 hónapja. Nemrég kérdeztem róla edzéssel kapcsolatba de mostanság a gondom hogy enyhén de fáj. Normális ez vajon? Ha újra kiújulna erős fájdalmaim lennének nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy kiújulna, de ha téged ez megnyugtat, menj el a dokihoz és nézesd meg.


Tapintással is meg tudod nézni magad is: feküdj hanyatt és húzd fel enyhén a hasad felé a lábaidat, és az így ellazult hasfalat ki tudod szépen tapogatni. Ha folyamatosan erősen, lüktetve fáj, tapntás nélkül is, akkor nincs mese, azonnal irány a doki!

2011. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly áprilisban volt ilyen műtétem, és 3 hónappal az aktus után eszembe sem jutott volna semmiféle edzésbe kezdeni. Nem azt mondom, hogy rosszul teszed, és buta vagy ezért, csak azt, hogy én még nem éreztem magam késznek bármilyen komolyabb megerőltetésre. Óvatosan bánj vele, és az edzéssel kapcsolatban pedig kérd ki legalább a sebész orvos véleményét.

Nekem azt mondta a műtét után 1 héttel, hogy újabb 1 hét múlva már úszhatok, az erősíti a hasizmot.

2012. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!