Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Utoljára Pénteken voltam székelni, de akkor egy elég nagy hasmenésem volt. Azóta semmi. Nem volt ingerem, nem érzem magam rosszul semennyire, a betegségemet leszámítva amit egy fűtés nélküli kollégiumi hétnek köszönhetek. 2 hete rászoktam a kávéra, így minden reggel iszok egyet iskola előtt. A betegség, esetleg a kávé is közrejátszhat abban, hogy nincs ürítési ingerem? Régebben is volt, hogy 1 álló hétig nem volt semmi, utána meg minden nap, szóval elég lassú az emésztésem. Szedtem már be guttalax-ot, hátha beindítja a bélműködésem.


Ilyenkor mit lehet tenni?


16/f


2011. dec. 7. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
egyeseknél a kávé szorulást, székrekedést okoz. Próbálj meg rostos levet inni éhgyomorra és amúgy is legyen rostban gazdag a táplálkozásod. Naponta igyál meg legalább 2-2,5 l folyadékot. Ha lehet mozogj többet, mint eddig tetted.
2011. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor búcsút intek a kávénak. Megfogadom a napi több folyadékbevitelt is. Köszi
2011. dec. 7. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül lemondanod a kávéról...csak éhgyomorra mást-rostosat- igyál. /és ne sok kávét:)

Szívesen.

2011. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!