Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Oldalra görbülő pénisz:...

Oldalra görbülő pénisz: Okozhatja valamiféle keringési rendellenesség is? (a péniszen kívül - mert mondjuk az egyik barlangos test lassabban/kevesebb vért kap)

Figyelt kérdés
Ezzel a problémával vajon kardiológushoz is fordulhatok?
2011. dec. 3. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

kérlek, szerezz jó napot a kardiológusnak és menj mutasd meg neki! :D XD


amúgy semmi bajod nincs

2011. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy, de megmutatni nem akarom neki, csak beszélni róla, mivel amúgy is mennék.

Amúgy igenis történt valami, mert ha most nem vigyázok, képes akár 45+ fokban oldalra merevedni a péniszem...ez fél éve még frankón nem így volt... :-S

2011. dec. 3. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? szexet akadályozza a görbülés?


mellesleg andrológus vagy urológus a kompetens a kérdésben, nem kardiológus...de a pasik 90 %-ának valamilyen irányban görbe a pénisze...ez csak akkor gond, ha akadályoz a szexben

2011. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok és azóta nem merek nővel kapcsolatot létesíteni... Előtte is volt görbület, de közel sem ilyen mértékű. Urológus szerint valószínű peyronie, mégis hajnali merevedéskor (ha odafigyelek és kicsit irányítom) "be tudom lőni" kb .olyanra mint azelőtt volt. Ezért gyanakszom inkább valamilyen keringési problémára: Lassabban/kisebb nyomással áramlik az egyik kamrába a vér. A másikba gyorsabban, ezért ha nem vigyázok, nyomja oldalra, ezáltal az egész pénisz hajlik. Lehetséges ez?
2011. dec. 3. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, de inkább menny el vmi dokihoz.
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemrég olyan fordult velem elő, amire nemigen emlékszem: elélveztem, de nem lövellt ki ondó (több hét után). A másodiknál már igen, de kb. akkora erővel mint második magömlésnél szokott. Kérdésem: Hová tűnt az első adag? És ez néha belefér-e? :-s
2011. dec. 4. 01:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem is hallottam, alaposan ki kéne vizsgáltatnod és feltétlenül menj el több orvoshoz (mármint ugyazazon a szakterületen) is, lehet az egyiknek fogalma sincs mit kezdjen veled, a másik meg kisujjból vágja a megoldást.
2011. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!