Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy kb.3-4....

Normális az, hogy kb.3-4. naponta úgy fáj a fejem, hogy úgy érzem mindjárt "felrobban"? :o :/

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hétben már vagy 4x-5x előfordult, hogy kegyetlenül fáj a fejem, de semmivel sem tudom csillapítani a fájdalmat. Gyógyszert is bevettem és még le is feküdtem, hogy pihenjek, de még aludni se tudtam volna annyira gyötört a fájdalom...

Lehetséges, hogy valami baj van? :/


2011. dec. 7. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál több vizet. Hátha ez a gond.
2011. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, menj el dokihoz. Elküld szerintem neurológiára, ahol elvégzik az ilyenkor szokásos rutinvizsgálatokat (reflexek, kövesd az ujját stb), MR vagy CT felvétel a fejedről, esetleg nyakcsigolyáidról. Ilyeneket csinálnak kb, hogy kiszűrjék, ha nagyobb gond van. Ha nincs, más oka van. Pl. nem állsz különösen nagy lelki megterhelés alatt?
2011. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Egy részt az is baj lehet, hogy nem iszok sokat, mert tény: nagyon keveset iszok... :/ Másrészt valaki írta üzenetben, hogy lehet, hogy valamilyen gerincproblémám lehet, s igaz, hogy nekem gerincferdülésem van. Lehet esetleg ez is az oka?

Bár mostanában már nem fájt a fejem, de el kéne menni orvoshoz, tudom...

2011. dec. 18. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 litert kell inni
2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 12 éves koromban szinte minden nap délutánra úgy megfájdult a fejem, hogy a pislogás is fájdalmat okozott. Ez így ment vagy fél évig. Aztán elmentem szemészhez, és rájött hogy nekem szemüvegre van szükségem... hordtam, és tényleg elmúlt. Rossz volt a szemem, gondolom a megterhelés miatt lehetett... Mostanra már nem hordom, de már nem is szokott fájni. Lehet neked is ez a gondod.


Rosszabb esetben lehet, migréned lesz.

2012. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként jó oldala is volt, megtanultam valamennyire elviselni. Manapság csak röhögök azokon, akik kihagynak egy tesiórát szörnyű fejfájás ürüggyel :)
2012. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: 12 éves korom óta (most 14 vagyok) félévente olyan migrénjeim vannak, hogy azt hiszem feldobom a pacskert, de én is látom a jó oldalát is: ha csak úgy normálisan fáj a fejem teljesen figyelmen kívül tudom hagyni. :)
2012. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!