Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folytonos rémálmok?

Folytonos rémálmok?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje (1,5 hónapja) folyton rémálmaim vannak.Nem mindennap de 1héten min. 4szer.Emiatt néha már nem merek elaludni sem,mindig megmosom az arcom hideg vízzel mikor érzem hogy már fáradt vagyok,mert félek egyszerűen hogy megint mit fogok álmodni.ÉS általában mikor ilyen rémálmaim vannak fel ébredek éjjel. Emiatt a "nemalvás/kevesetalvás" miatt az iskolában sem tudok figyelni. :/

Miért lehet? Mostanában nem történt velem semmi "rossz".

Előre is köszi a segítséget. :)

14/lány


2011. dec. 9. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt ne egyél, és az ágyban már csak szép dolgokra gondolj (akármilyen nehéz), esetleg elégítsd ki magad (viccen kivül). Legrosszabb esetben pszichológus. Még annyit leírhatsz, hogy miket szoktál álmodni.
2011. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát...elég hülyeségeket....

pl legutoljára egy oriáspanda kergetett és leharapta a kezemet :/

olyan is volt hogy valami ilyen összeaszott banya kergetett..és akárhova mentem mindig ott volt ő is..és az örületbe kergetett ...

vagy hogy lelöktek eg y nagyon magas épületről

de olyan is volt hogy kiestem az ablakon...és senki sem segített :(

most hirtelen ás nem jut eszembe

2011. dec. 9. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Álmodban kergetnek, senki sem segít...

Lehet, hogy nem történt veled mostanában semmi rossz, viszont az álmok azt mutatják, hogy szorongás és bizalmatlanság van benned.Nem tudod ezeket feldolgozni, lehet, hogy nem is igazán tudatosulnak benned nappal. Azt gondolom, kicsit el kéne gondolkoznod az igazi érzéseiden, önismeretet gyakorolnod.

2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!